Beton architektoniczny do wnętrz

Industrialne zaprojektowane przestrzenie, w których główną rolę odgrywają surowce naturalne i kompozytowe, wpisują się w aktualne trendy architektury wnętrz. Dostępny w ofercie firmy beton na ścianę w salonie w połączeniu z elementami przestrzeni wykonanymi z drewna czy cegły tworzy efekt minimalizmu i elegancji. Surowiec wspaniale będzie komponować się z loftowym umeblowaniem salonu.

W nowoczesnej przestrzeni biurowej, łazienkowej i kuchennej idealnie sprawdzą się niezwykle trwałe betonowe blaty. Produkty te cechują się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi.

Dostępne w sprzedaży materiały architektoniczne wystarczy zaimpregnować raz na kilka lat, by przez długi czas cieszyć się eleganckimi blatami w kuchni i salonie. Zachowanie właściwych warunków higienicznych sprawia, że na powierzchni płyty nie gromadzą się grzyby i bakterie.

Jakie zalety mają płyty betonowe na elewację?

Przede wszystkim zapewniają niezwykłą trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne, a także chronią ściany budynku przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapewniają przepływ ciepła między otoczeniem a domem. Ich użycie na elewacjach sprawia, że pokryte nimi obiekty wyglądają estetycznie i modernistycznie. Mnogość wariantów kolorystycznych dystrybutowanych ściennych płyt elewacyjnych tworzy bogatą ofertę katalogową.