Sprzedaż betonu towarowego

Dostarczany na teren budowy za pomocą przystosowanych pojazdów lub samochodów samowyładowczych beton towarowy produkowany jest w naszej wytwórni od pokoleń. Na oferowany przez nas produkt, macie Państwo gwarancję pełnej powtarzalności surowca o właściwych parametrach wytrzymałościowych.

Wykorzystywanie najnowszej technologii produkcyjnej daje nam możliwość tworzenia solidnych i trwałych surowców. W ofercie znajdują się między innymi: kostka brukowa oraz beton wodoszczelny, który charakteryzuje się wysokim stopniem nieprzepuszczania cieczy. Nadmienić należy, że aby posadzka betonowa była w pełni wodoszczelna, konieczne jest nie tylko odpowiednie wybranie dobrej jakości towaru (w tym żwiru i cementu), lecz także właściwe jego wbudowanie, a co najważniejsze prawidłowa pielęgnacja.

Podsypki budowlane – jakie są ich zastosowania?

Wszelakie! Mogą być wykorzystywane zarówno do wykonywania samych fundamentów budowli, jak i posadzek, prowadzenia drenażu oraz robieniu podjazdów z kostki brukowej, a także budowy chodników, deptaków i ścieżek. Podsypki cementowo-piaskowe w pełni przepuszczają wodę, lecz nie wypłukują się. Dzięki temu gwarantują wykonanie stabilnego i utwardzonego podłoża. Powstają z cementu i piasku użytych w wyznaczonych ściśle proporcjach.